Оголошення

 

                                                           

У К Р А Ї НА

 

БЕРЕЗНІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

від 10  жовтня  2018 року                                           №76

 

 

 

Про початок  опалювального

періоду  2018 – 2019 року

 

 

 Керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”,  враховуючи клопотання дошкільних навчальних закладів міста та численні звернення жителів комунального житлового фонду про початок опалювального періоду 2018-2019  року, та у зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря:

 1. Дозволити підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності,  комунальному підприємству „Березнекомуненергія” та населенню міста розпочати опалювальний період з 16 жовтня 2018 року.

 2. Комунальному підприємству „Березнекомуненергія” та власникам котелень з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів суворо дотримуватися лімітів споживання енергоносіїв, температурних графіків подачі теплової енергії споживачам.

 3. Власникам об’єктів-теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою повітря, оперативно вживати заходи щодо недопущення  розморожування  систем  централізованого  теплопостачання.

 

4. Контроль за виконанням   даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

            Міський голова                                Р.Пилипчук

 

 

 

Березнівський район електричних мереж ПрАТ "Рівнеобленерго" запрошує на роботу кандидатів з професійно-технічною освітою за кваліфікацією "Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування”,  а також  кандидатів на працевлаштування без  освіти, але із бажанням навчатися для  здобуття вищезазначеної кваліфікації.

Пропонуємо офіційне працевлаштування на стабільно функціонуючому підприємстві, забезпечення законодавчих вимог щодо оформлення трудових відносин  та гарантій з оплати праці, своєчасну  виплату заробітної плати два рази на місяць – за першу половину місяця та за фактично відпрацьований час. На підприємстві діє система щомісячного преміювання, а також  укладено Колективний договір, який містить ряд гарантій, пільг та компенсацій для працівників Товариства понад передбачені законодавством.

З питань працевлаштування прохання звертатися безпосередньо до начальника Березнівського району електричних мереж за адресою м. Березне, вул. Андріївська, 73.

 

Шановні депутати!

 

Згідно підпунктів б, в, пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України “Про запобігання корупції” до суб’єктів, на яких поширюються дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування.

     Приписами ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції” передбачено, що особи уповноважені на виконання функцій держави  зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

     За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації — кримінальну відповідальність згідно із статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.