КП "Андріївське"

 

 

Комунальне підприємство

“Андріївське”

 

Адреса: вул.  м. Березне

Директор

 Собчук Валерій Вікторович

5-36-05

Головний бухгалтер

Омельчук Олеся Миколаївна

5-36-05   

 

Підприємство надає послуги по відведенню місць для роздрібної торгівлі.

 

 

Інформація

 про роботу   КП  “Андріївське”  за 2016 рік

 

Комунальне підприємство “Андріївське” займається питаннями надання послуг по забезпеченню належного утримання ринків, прилеглих до них територій, дотриманням на ринках санітарних норм  при торгівлі продовольчими товарами, забезпеченням належних умов для торгівлі продукцією власного виробництва.

Підприємство працює на підставі Статуту, зареєстрованого розпорядженням  голови  Березнівської  РДА від 18.07.2001 р. № 293, відповідно  до якого  основними видами діяльності є:

-    надання послуг по забезпеченню належних умов для здійснення продажу продовольчих і непродовольчих товарів за цінами, що складаються в залежності від попиту і пропозиції створення необхідних зручностей для їх купівлі;

-         виконання будівельних, будівельно-монтажних робіт;

-         благодійна діяльність.

Відповідно  до  рішень  міської  ради     комунальне  підприємство  «Андріївське»    забезпечує належні  умови  для  продажу   продовольчих  та  непродовольчих   товарів  для  підприємців,  які торгують  на  привозному  ринку  «Андріївський»,   прилеглій території до вул. Зірненська та прилеглих територіях під’їзних доріг до привозного промислового ринку і дошкільного навчального закладу № 2 “Теремок” та проїзду від вулиці Зірненська до вул. Станіслава Коваля (ліва сторона);  на прилеглих   територіях до   міського  ринку   по  вул. І.Франка.

Плату за послуги комунальне підприємство бере відповідно  до  рішень  виконавчого комітету міської  ради від 18.03.2015 року №703,  яким  встановлено  розмір  плати    за  одне    торгове місце  на  ринку  по  вул.  Андріївська  при  торгівлі  поросятами (5  грн. за  1 голову) та від 26.01.2017 року №4, яким  встановлено   плату  за  послуги   при  продажі  продукції з прилавків, молочної продукції  та  іншої  сільськогосподарської  продукції   власного   виробництва з прилавків в торгівельному  павільйоні та за одноразову  торгівлю  з  вантажних та  легкових  автомобілів.

Штатний розпис підприємства на виконання  робіт  по наданню послуг  розрахований на 6 чоловік,  з них: 2  -  інженерно-технічні  працівники.

Середньомісячна заробітна плата    працівників  за  2016 рік становила 3343 грн.

На протязі    2016  року  підприємством було  отримано доходів за надані послуги в розмірі  432  тис. грн. Отримано 37 тис. грн. прибутку.  Нараховано  податку на прибуток  6,7 тис. грн. Нараховано  і сплачено 15% чистого прибутку до місцевого бюджету в сумі 2,4  тис. грн. Перераховано до бюджету за 2016  рік єдиного соціально внеску в сумі  58,3  тис. грн., прибуткового податку з громадян в сумі 37,7  тис. грн. Сплачено  7,2 тис. грн. орендної плати і  4,8 тис. грн.  за обслуговування касових апаратів.

Станом на 01.01.2017 р. дебіторської і кредиторської заборгованості підприємство не має.

За кошти підприємства здійснено поточний  ремонт  під’їзної дороги до дошкільного навчального закладу № 2 “Теремок”. Проведено утеплення побутової  кімнати.  Здійснено ремонт  підлоги у молочному  павільйоні,  виготовлені нові дерев’яні  решітки.

    Проведено капітальний  ремонт  прилавків   для  торгівельних місць  на під’їзній дорозі до промислового ринку  на вулиці  Зірненська  на суму 10 тис. грн. В залежності  від  фінансових  можливостей  планується   дані  роботи  проводити     і надалі.

         Постійні приватні  підприємці, що здійснюють торгівлю на вищевказаних  територіях,  мають  свої   торговельні  місця. Новоприбулих підприємців працівники підприємства розміщують на вільних  місцях. Всі конфлікти, що виникають між підприємцями, адміністрацією  підприємства вирішуються   оперативно, при  необхідності із залученням правоохоронних органів.

      Вся територія після закінчення торгів прибирається та утримується в належному  санітарному  стані. В 2016 році за вивезення та

захоронення  твердих  побутових  відходів  КП  “Березнекомунсервіс” перераховано 34,1 тис. грн.          

            Одним із завдань підприємства є дотримання санітарних норм торгівлі продовольчими товарами. На сьогоднішній день  дане питання  є проблематичним. Адже, не завжди підприємці при торгівлі  продуктами  харчування  дотримуються санітарних норм, а особливо в літній період. Незважаючи на зусилля керівництва комунального  підприємства, санітарно-ветеринарної служби підприємці торгують молочними, м’ясними та рибними   виробами тоді, коли  згідно норм через температурний  режим це заборонено.  Також,   часто  здійснюється  торгівля   продуктами  харчування  із  землі.

         В даний час через спалах африканської чуми свиней в с. Поліське Березнівського району протиепізоотичною комісією Березнівської районної державної адміністрації заборонена торгівля живими свинями та продуктами із  свинини на ринках міста. Працівники підприємства спільно з  працівниками Березнівського відділення Сарненського  відділу оліції Національної поліції України  в  Рівненській області щоденно здійснюють  контроль за недопущенням даної торгівлі, проводять роз’яснювальну  роботу серед населення  та  підприємців.

    Тож, підприємство постійно працює над виконанням поставлених завдань та вирішенням виробничих проблем, які часто  вирішуються  за  допомогою керівництва  міської ради. Сподіваємось і на  подальшу підтримку  в  нашій роботі виконавчим  комітетом та міської  ради.

           

           

  Директор    КП  «Андріївське»                            В.Собчук