КП "Березнекомунсервіс"

 

Комунальне підприємство “Березнекомунсервіс”

 

Адреса: вул. Буховича, 58 м. Березне

e-mail: berezne_kom@ukr.net

 

Директор

Коломійчук Віктор Максимович

5-32-10

Головний бухгалтер

Пилипака Наталія Миколаїіна

5-61-49

Абонентський відділ

Гарбар Валентина Борисівна

5-61-49

 

Підприємство надає послуги по вивезенню ТПВ для жителів міста.

Тарифи встановлено рішенням Березнівської міської ради     № 79  від 28.07.2016року, а саме:

 

  1. з вивезення твердих побутових відходів (в т.ч. ПДВ):

     ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ:

 

             -за 1 м куб. – 99.19   грн.

 

   ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

 

              -за 1 м куб.-  114.07 грн.

 

ДЛЯ  ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ:

 

-за 1 м куб.-   148.79 грн.

 

 

       2.  з  захоронення відходів ( в т.ч. ПДВ):

 

            ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ:

 

             -за 1 м куб. – 27.27   грн.

 

          ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

 

-за 1 м куб.-    31.48  грн.

 

         ДЛЯ  ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ:

 

            -за 1 м куб. – 35.58  грн.

 

ІНФОРМАЦІЯ

 про роботу  КП “Березнекомунсервіс” за 2016 рік

 

    КП “Березнекомунсервіс” займається питаннями благоустрою, санітарної очистки, обслуговуванням вуличного освітлення та обслуговуванням комунальних доріг міста.

          За 2016 рік виконано всього робіт на суму 2640,9 тис. грн., надано пільг і субсидій по  вивезенню твердих побутових відходів на суму 219,5 тис. грн., надано дотацій на відшкодування з різниці в тарифах по вивезенню твердих побутових відходів на загальну суму 219,4 тис. грн. та виконаний комплекс робіт по благоустрою міста на суму 1154,9 тис. грн.

      За рахунок коштів міського бюджету проводиться прибирання  вулиць міста.   За відповідний період виконано робіт по санітарній очистці  міста на суму 741,2 тис. грн. Також з  міського  бюджету   виділено 23,3 тис. грн. на  виконання  робіт  по   упорядкуванню   сміттєзвалища.

         Рішеннями  виконавчого  комітету від 28.07.2016 р. № 79   затверджено  тарифи  на  послуги з  вивезення і захоронення твердих побутових відходів, а саме: по вивезенню твердих побутових відходів та захороненню твердих побутових відходів  за 1 м.куб. для населення – 126,46, грн., для бюджетних установ – 145,55 грн.,  та інших споживачів – 184,37 грн.

       Виконано робіт по загальному благоустрою міста на суму 173,8 тис. грн. (чищення ливневої каналізації, влаштування урн для сміття, виготовлення, встановлення обладнання та ремонт дитячого майданчика по вул. Київська, зрізування дерев, обрізання гілля з дерев, кущів, ремонт та фарбування  автобусної зупинки по вул. Корецька, висаджування  та догляд за  клумбами, ремонт підпірної стінки моста, влаштування площадок під контейнери для сміття  та  інше), також виконані роботи  з посадки  квітів  та догляд за квітниками  на суму  9,9  тис. грн.

    Підприємством проведено технічне обслуговування зовнішнього освітлення міста на суму 171,8 тис. грн., в тому числі замінено 363 освітлювальні енергозберігаючі лампи. Проведена реконструкція вуличного освітлення по вул. Андріївська, Корецька, Зірненська протяжністю 3,4 км на суму 203,4 тис. грн.

         На протязі 2016 року  було проведено значний об’єм робіт  на міських дорогах міста.

    Протяжність доріг, які знаходяться у комунальній власності м. Березне, складає 64,8 км, в тому числі з твердим покриттям – 33,09 км.

         За даний період проведено грейдерне вирівнювання  дорожнього полотна  по вулицях міста протяжністю 34,9 км на суму 43,5 тис. грн.    

      У відповідний період на зимове утримання вулично-дорожньої мережі  міста витрачено коштів на загальну суму 171,7  тис. грн.

       Підприємством проводився поточний ремонт ґрунтових доріг по провул. Корецький, вулиць Козацька та Моквинська та на суму  10.1 тис. грн.,  поточний  та  ямковий  ремонт дорожнього  покриття вулиць з твердим покриттям,  під’їзних доріг до багатоквартирних будинків на суму 249,6 тис. грн., влаштовано білощебеневе покриття вул. Тиха від будинку № 12 до вул. Будівельників на суму 87,1 грн., влаштовано 22 примусових обмежувачів швидкості руху та встановлено і відновлено 66 дорожніх знаків  на суму 109,9 тис. грн.,  проведено  нанесення  розмітки пішохідних переходів та горизонтальної розмітки обмежувачів   швидкості  руху  на суму 99.9  тис.  грн.

    Відповідно  по виконанню плану заходів по  благоустрою  міста:

-         збудовано 2 автопавільйони для посадки та висадки пасажирів по вул. Корецька та Андріївська на суму 100,1 тис. грн.;

-       влаштовано 10 металевих лавок  біля меліоративного каналу на суму 5,3 тис. грн.;

-        проведено капітальний ремонт огорожі кладовищ по вул. Молодіжна та Корецька на  суму 280 тис. грн., в тому числі, проведено влаштування металопрофілем в’їзних основних воріт від вул. Корецька, влаштування в’їзних воріт від провул. Козацький і влаштування 3-х майданчиків для складування сміття на кладовищі по вул. Корецька, влаштування воріт та майданчика для складування сміття на кладовищі по вул. Молодіжна;

-         влаштовано пішохідну доріжку по вул. Київська,5 на суму 11,4 тис. грн.;

-         проведено капітальний ремонт пішохідної доріжки від вул. Андріївська до вул. Київська,10 на суму 127,8 тис. грн. та встановлено на ній 7 металевих лавок і  5 металевих ліхтарів на  суму  15,3 тис. грн.;

-   влаштовано  вхідну площадку в міський парк культури та відпочинку на  суму 21,7 тис. грн. та пішохідної доріжку  на  суму  5,4 тис. грн.

          В 2016  році  КП  “Березнекомунсервіс” із  міського  бюджету  виділено 341,0 тис. грн.   на придбання контейнерів  для  сміття та контейнерів для піску та солі, мотокіс, каруселей, гойдалок та урн для відходів та сміття

  Підприємством було проведено влаштування асфальтобетонного покриття території КП “Березнекомунсервіс” на загальну суму 285,2 тис. грн., в тому числі  кошти міської ради – 150,0 тис. грн.

          Фінансовий результат по підприємству за 2016 рік в цілому складає 10,2 тис. грн. прибутку.

 

 

 

Директор

КП ”Березнекомунсервіс”                               В.М. Коломійчук